Аналізи, Обстеження, Медичний центр, Дарницький район

У Медичному центрі №2 Дарницького району міста Києва здійснюються наступні Аналізи та Обстеження:

  1. Загально-клінічні та біохімічні дослідження крові, аналізи сечі та калу.
  2. Електрокардіографія (ЕКГ, ЭКГ).
  3. Для відвідувачів Жіночої косультації - Загально-клінічні та біохімічні дослідження крові, проведення глюкозотолерантного тесту ( ГТТ ) та інші специфічні дослідження, які перелічено у окремому розділі цього сайту (Див. це посилання).
  4. Рентгенографія.
  5. Ультра-звукова діагностика (УЗД), (УЗИ), вагінальна Ультра-звукова діагностика (УЗД), (УЗИ) у приміщенні Жіночої консультації.
  6. Флюорографія.

Розпорядок роботи реєстратури Консультативно-діагностичного медичного центру №2 Дарницького району:

Понеділок-П’ятниця: 08.00 - 20.00
Вихідний: Субота, Неділя

Телефон реєстратури:  +38 044 564-47-92.

В складі Консультативно-діагностичного Медичного центру №2 Дарницького району міста Києва функціонує відокремлена Філія №1 (Поліклніка, Жіноча консультація, Стоматологічне відділення), яка знаходиться за адресою вул. Бориспільська, б.30-А, Рембаза, Дарницький район.

У Поліклініці на Рембазі, Дарницький район, також проводяться відповідні Аналізи та Обстеження, про що докладніше дивитися за цим посиланням: Забір Аналізів та проведення Обстеженнь.

Телефони Реєстратури Філії Медичного Центру №2 Дарницького району Києва, Рембаза: +380 44 - 567-87-52. Розклад роботи лікарів дивитися за цим посиланням: Поліклініка (медичні фахівці різноманітних профілів).