Масаж лікувальний оздоровчий, Дарницькій район, Київ

Лікувальний оздоровчий масаж, Дарницький район міста КиєваВідділення лікувального оздоровчого масажу Дарницького району міста Києва розташовано у кабінеті №213 на 2-у поверху Головного будинку Консультативно-діагостичного медичного центру №2 Дарницького району м. Києва за адресою вул. Харківське шосе, б. 121 (див. МАПУ проїзду).

Прийом відвідувачів для проведення лікувального оздоровчого масажу здійснюють висококваліфіковані фахівці Відділення лікувального оздоровчого масажу Дарницького району міста Києва, які допоможуть Вам позбутися:

  • нервових та сечостатевих розладів;
  • болю у хребті, шиї, спині, попереку, сердці та суглобах;
  • целюліта і зайвої ваги;
  • оніміння кінцівок;
  • головного болю.

За допомогою проведення процедур лікувального оздоровчого масажу також здійснюється ефективне лікування БЕСПЛІДДЯ У ЖІНОК ТА ЧОЛОВІКІВ, СКОЛІОЗУ, КИФОЗІВ тощо.

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ! Запис на лікувальний оздоровчий масаж у Дарницькому районі міста Києва можна здійснити за телефонами:

  1. ФУРТАТ ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ, спеціаліст лікувального масажу вищої категорії з 30-і річним стажем ефективної роботи. Телефон: +38 050-290-18-80, з 7 до 20 годин щоденно, крім Неділі. ФУРТАТ ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ, крім віртуозних навичок проведення лікувального оздоровчого масажу,  має великий результативний досвід з лікування БЕСПЛІДДЯ У ЖІНОК ТА ЧОЛОВІКІВ методами лікувального оздоровчого масажу.
  2. АРІСТОВ ДМИТРИЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ, спеціаліст лікувального масажу вищої категорії. Телефон: +38 099-070-66-36 та 097-600-44-30, з 8 до 20 годин щоденно, крім Неділі. АРІСТОВ ДМИТРИЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ, крім віртуозних навичок проведення лікувального оздоровчого масажу, має великий результативний досвід з лікування  СКОЛІОЗУ та КИФОЗІВ та інших різноманітних ВИКРИВЛЕНЬ ХРЕБТА методами лікувального оздоровчого масажу.