Поради - лікар стоматолог, Дарницький район

Стоматологічне відділення Дарницького району розташовано на 4-у поверху Головного будинку Консультативно-діагостичного медичного центру №2 Дарницького району м. Києва за адресою вул. Харківське шосе, б. 121 (див. МАПУ проїзду).

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ! Лікарі Стоматологічного відділення Дарницького району ведуть прийом по ТАЛОНАХ. ТАЛОНИ на безкоштовне лікування та видалення зубів видаються щоденно з Понеділка по П'ятницю о 8 годині в реєстратурі стоматологічного відділення на 4-у поверху Головного будинку.

У стоматологічному відділенні Даринцького району надаються платні послуги. Запис на платне лікування здійснюється протягом робочого дня безпосередньо по узгодженню з лікарем стоматологом терапевтом після надання консультації у кабінетах №410, 411, 413 та 415 на 4-у поверху Головного будинку.

Стоматологічне відділення Дарницького району надає невідкладну допомогу БЕЗ ТАЛОНІВ хворим з гострим болем по Суботам та в Святкові дні з 9 до 15 годин.

Телефон реєстратури Стоматологічного відділення Дарницького району:  +38 044 564-44-16.

Поради стоматолога щодо догляду за зубами, Дарницький район

Щоденний та періодичний догляд за зубами - вжалива складова та життєво необхідна звичка для збереження міцного здоров'я та білосніжної посмішки кожного!

Поради - Стоматологічне відділення Дарницького району, загальні відомості

Стоматологічне відділення Дарницького району міста Києва, загальні відомості, обладнання