Догляд за зубними протезами, стоматолог ортопед, Дарницький район

Догляд за зубними протезами, стоматолог ортопед, Дарницький район

Міцне здоров'я - основа Вашого повноцінного життя, а можливість їсти поживні продукти є невід'ємною частиною міцного здоров'я. Тому здатність кусати і жувати будь-яку їжу дуже важлива і приносить задоволення мільйонам людей, які носять повні або часткові знімні зубні протези.

Звикання до повного або часткового знімного протезу не настає миттєво. Цей процесс потребує часу, а також Вашої уваги на початку користування зубним протезом.

Через те, що Ваш протез новий, Вам може здаватися, що він завеликий і заважає. Це може вплинути на дикцію, а в деяких випадках викликати, навіть, легкий блювотний рефлекс. Не хвилюйтеся! Ці реакції цілком нормальні і минуть, коли Ви звикнете до Вашого нового знімного протезу.

  1. Ви починаєте звикати до нового знімного протезу. Необхідно їсти повільніше і нарізати їжу маленькими шматочками. На цьому етапі можуть з'явитися болісні відчуття та збільшитися кількість слини. Якщо біль не зникає через кілька днів, зверніться до Вашого стоматолога.
  2. Кількість слини нормалізується, стає легше розмовляти. Якщо Ви будете носити Ваш зубний протез кожного дня, це допоможе швидше звикнути до повноцінного життя.
  3.  Ви обов'язково навчитесь жити нормальним життям зі своїм частковим або повним знімним протезом. Головне - заспокоїтись, дати собі час звикнути до своєї нової посмішки і мислити позитивно.
  4. Рекомендовано виймати з рота знімні протези не менше ніж на 8 годин щодня, щоб дати яснам відпочити. Використовуйте цей час для очищення Ваших зубних протезів.

ПЕРІОДИЧНІ ВІЗИТИ ДО СТОМАТОЛОГА ТА ЩОРІЧНІ ПЕРЕВІРКИ.

Під час огляду Ваш стоматолог перевірить стан ясен. Коли ясна загояться, може знадобитися корекція протезу. По мірі подальшого загоєння можуть стати необхідними нові корекції. Це нормально і є частиною лікувального процесу.

Вам слід відвідувати стоматолога, принаймні, раз на рік, щоб Ваш повний або частковий знімний протез і надалі зручно розміщувався у роті та довше служив.

Секрети повноцінного життя з знімними протезами:

  1. Починайте прийом їжі з м'яких продуктів, таких як риба, яйця, подрібнене м'ясо та варені овочі.

  2. Намагайтеся ковтати частіше, зменшуючи кількість слини.

  3. Не кладіть зубні протези у гарячу воду.

  4. Слідкуйте за регулярною гігієною ротової порожнини.

  5. Якщо зубний протез тріснув, розколовся або зламався, слід звернутися до лікаря стоматолога. Не намагайтеся полагодити його самостійно!

Регулярно відвідуйте свого стоматолога для перевірки стану зубного протезу, його правильної фіксації та здоров'я ротової порожнини!